Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinebob-budowniczy blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: PUCHATEK 2G
51757 odwiedzin | wpisów: 34, komentarzy: 126, obserwuje: 24

33. Zmiany po ponad roku....

autor: bob-budowniczy blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

No tak, nie było mnie na blogu ponad rok, ale kto wykańcza ten wie ile jest czasu, sam Norbi wspominał parę miesięcy temu co Go wykańcza :-), Norbi pozdrowienia z frontu.

Zaszły też zmiany osobowe, bowiem w kwietniu i to w prima aprilis urodził się drugi, obok Maciusia BoBowy pomocnik - Michał, więc teraz mamy ememsy dwa :-)

Prace trwają, raz szybciej raz wolniej natomiast cały czas do przodu. Z zewnątrz dom praktycznie skończony, otynkowany, rozświetlony, płot 66mb od ulicy zrobiony, (niestety jest do poprawy, tutaj wykonawca absoutnie się nie popisał :-( ale swoje winy przyznal na ugodzie :-)), jest położona kostka Libet (łącznie 260 m2) z tarasem i posiane troszkę zielonej trawy. Zostało jeszcze ogrodzenie na bokach oraz tył ale to bliżej dodatniej pogody.

Zmodyfikowany (usunąłem wiatrołap i przód zrobiony jest na styl Koralgola) Puchatek 2G nocą (zdjęcia robionekomórką Nokia N8:-()

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Ze względu na ciagłe brudzenie elewacji po każdym większym deszczu rozsypałem żwirek wdzięcznej nazwie BLACK a na spód dałem geowłókninę WIG 200. Spusty do studzienek drenażowych takze gotowe. Kolor kamyka (napierwszym zdjęciu jeszcze nie umyty, właściwy kolor na drugiej fotce) wstrzelony w dziesiątkę.

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

W środku prace również się toczą, dół też praktycznie skończony w pytkach, została tylko farba do nałożenia i zafugowanie (ale to na końcu). Łazienki w trakcie ale brak już motywacji do pracy.....

Rzut na salon, wnętrze kominka obok wkładu do obłożenia jeszcze czarnym marmurem galaxy, płytka toParadyż My Way Natural, chociaż wiele osób na żywo było przekonana ze to panel albo deska, na żywo i po umyciu wygląda rewelacyjnie :-)

blog budowlany - mojabudowa.pl

Pokój/pracownia na parterze też w płytkach ale tym razem Paradyż My Way Ebano

blog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

Teraz kilka słów o łazienkach. Ze względu na konieczność podłączenia przed sezonem grzewczym grzejników zrobiłem na gotowo fragmenty ścian i zawiesiłem grzejniki.

Dolna łazienka obłożona jest/będzie płytką Tubądzin Harion, naprzemiennie jasną i ciemną.

blog budowlany - mojabudowa.pl

A górna to także Tubądzin ale seria Colour. Stawiamy na łazienkę biało-czarną. Mebelki do łazienki takze już kupione to są także biało czarne Elita Tokyo (http://www.elitameble.pl/produkty/szukaj/?category_id=1&series_id=7&width=)


blog budowlany - mojabudowa.pl

A mebelki do łazienki (przykładowe zdjęcie z sieci)


To narazie tyle... mam nadzieję żekolejny wpis będzie niebawem, jak tylko skończę łazienki :o)

Pozdrawiam


Komentarze (7)
autor:kamama  dodano: 2014-12-30 | 07:30:35
Domek z zewnątrz prezentuje się rewelacyjnie, w domku widzę ze też już robi się fajny klimacik:)gratuluje. napisz proszę jaki macie jasny gres w salonie. pozdrawiam
Odpowiedź do kamama
autor:bob-budowniczy  dodano: 2014-12-30 | 10:32:34
Ten jasny gres to Paradyż Arkesia Beige, format 60x60 oraz w przedpokoju 30x60. Prezentuje się ładnie, natomiast jak będzie się go użytkowało to powiem pewnie za rok :-)Pozdrawiam
autor:ammater  dodano: 2014-12-30 | 09:23:58
duże postępy;)gratulacje;)
autor:rodzinna-budowa  dodano: 2014-12-30 | 14:49:23
Rwelacyjnie z zewnątrz prezentuje się Puchatek! Prace idą do przodu.. niedługo szykuje się u Was parapetówka :D
Pozdrawiam
autor:tommar  dodano: 2014-12-30 | 19:00:13
Gratuluje efektów pracy. mam pytanko odnośnie kostki. Jaki był koszt położenia kostki ? (materiał + robocizna)Czy cena była tez uzależniona od ilości m2 ? Proszę o odpowiedz. Może być na priv.
pozdrawiam.
Odpowiedź do tommar
autor:bob-budowniczy  dodano: 2014-12-30 | 20:13:38
Dzięki za komentarz:-)
W odpowiedzi, powiem Ci że ciężko w moim przypadku jednoznacznie przypisać cenę wraz z robocizną. Wynika to z faktu ze mam kika rodzajów kostki którże rożnia się ceną (od 44 zł/m2 za kostkę przedgarażemi na podjeździe podwiatę do 160 zł/m2 na płyty tarasowe). Do tego dochodziła cena 73zł za sztukę stopnia schodowego. Stąd ustaliłem z autoryzowanym wykonawcą Libeta cenę 95 zł za m2. W to wchodziła robocizna oraz wszelkie materiały sypkie, Dodam że robiłem to na dolomicie oraz na mączce. Ogólnie jestem zadowolony i w razie potrzeby mogę polecić.
autor:puchpuch  dodano: 2014-12-31 | 20:23:52
No! Czyli żyjesz :). Fajnie z zewnątrz, z kostką, zagospodarowane, zazdrość zżera :D. Super, że napisałeś co nieco bo bloga w sumie prowadzę głównie dzięki Twoim relacjom. Powodzenia!